Bang dat ik mijn toetsweek ga verknallen
, jaar
Reacties (3)
meer dan 4 jaar geleden
Hey Ruben,
Super herkenbaar dit. Toen mijn ouders uitelkaar gingen was ik net aan m'n opleiding begonnen. En dan mag je het eerste jaar niet verprutsen, net zo als dat je je toetsweek zo goed mogelijk wilt doen. Wat toen voor mij hielp was:
- Aangegeven bij de docenten. Als je dit vooraf doet, zijn ze misschien een keertje wat coulanter als je een herkansing nodig hebt.
- Een leerplanning maken en dan op school gaan leren. Ik zorgde dat school of de bieb mijn leerplekkie was waar ik even niet aan de scheiding dacht. Dit kan je ook samen met een goede vriend of vriendin doen...neem je stiekem wat snoep en drinken mee en maak je er leermiddagen van. (Niet te lang, maar 1 uurtje per dag is al goede start)
- Ruimte creëren om ook zo nu en dan wel aan de scheiding te denken. Door een duidelijk moemnt van wel en niet mee bezig zijn, kon ik het makkelijker eventjes los te laten.
Zou dit jou ook kunnen helpen?
Verder wil ik je meegeven dat je op jezelf mag vertrouwen. Je hebt ook de lessen gevolgd dus er blijft best wat info bij je hangen ook als je niet gaat leren. (Misschien niet die 6 maar wel al een paar procent) Heel veel sterkte aankomende tijd! Het is niet makkelijk als je ouders gaan scheiden..het is cliché maar uiteindelijk vallen alle puzzelstukjes weer op z'n plek. Anders maar het nieuwe normaal kan ook tof worden.
Succes! Kirsten
meer dan 4 jaar geleden
Heel erg bedankt Kristen. Ik hoop dat het gaat werken en ga hard me best doen om nog goed te leren
meer dan 4 jaar geleden
Hi Ruben ja, ik ben ook bang dat ik de mijne ga verknallen, ik heb moeite om me te concentreren. Ik heb het aan mijn mentor gezegd, en hij helpt me nu met het uitleggen van vakken die ik moeilijk vind tijdens de middag pauze. Misschien jammer van mijn pauze, maar ik snap dingen omdat hij ze rustig uitlegt. Ook leer ik soms in de middag op school in een lokaal alleen, daar kan ik me wel concentreren. Ik zou het dus aan een leerkracht vertellen die je vertrouwd en die je zou kunnen helpen, het helpt me wel, ik weet niet of die toetsen week lukt, maar ik doe er wel alles aan. ik wens je super veel succes!!!
0

1