Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small

NPO 1 Podcast De Dag: Als je door corona je kind niet meer mag zien

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 27-03-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

De eerste kerst na de scheiding

De eerste kerst na de scheiding

De eerste kerst na de scheiding, altijd een van de meest pijnlijke momenten. Danielle (19) vertelt in het artikel van Het Parool hoe zij de eerste kerst na de scheiding vierde.Als ouders tijdens de feestdagen opeens niet meer samen zijn, is dat voor kinderen moeilijk genoeg. Goede afspraken en heldere communicatie kunnen helpen bij de verwerking van de echtscheiding. 

18-12-2012

Lees nieuwsbericht
Hollandse Zaken: Klem in een vechtscheiding

Hollandse Zaken: Klem in een vechtscheiding

Tachtig procent van de kinderen die in behandeling zijn bij Jeugdzorg hebben gescheiden ouders. Buddy Leonora was 4 jaar toen haar ouders gingen scheiden. In deze aflevering van Hollandse Zaken deelt zij, naast een andere jongere met gescheiden ouders en een gescheiden vader, haar ervaringen met de scheiding van haar ouders. Hoe zij op haar 13e in een crisis pleeggezin terecht kwam, 2,5 uur rijden van de plek waar zij woonde. Ook vertelt ze waarom de scheiding heeft bijgedragen aan haar studiekeuze: Rechten. Rechten geeft je heel erg het gevoel dat je in controle bent, dat je alles zelf kunt beslissen. Dat je altijd weet waar je aan toe bent. Het heeft me heel veel plezierige gevoelens opgeleverd dat ik dat nu kan doen. Ik had dat gevoel nooit in mijn jeugd en op deze manier heb ik het een beetje kunnen herpakken.Bekijk de uitzending van Hollandse Zaken hier.

30-06-2022

Lees nieuwsbericht
Interview in STIEF m/v magazine

Interview in STIEF m/v magazine

STIEF m/v is het magazine voor stiefouders en iedereen die met stiefouders te maken heeft. Het blad is bedoeld voor het delen van ervaringen en kennis en biedt ook praktische handvatten. In het tweede nummer staat een interview met Buddy Rosalee (19) waarin zij vertelt hoe het voor haar was toen haar ouders een nieuwe relatie kregen.Het magazine is nu verkrijgbaar in de winkels.  

03-04-2018

Lees nieuwsbericht