Wisselen op zondag
Evy, 10 jaar
Reacties (3)
bijna 4 jaar geleden
Hee lieve Evy,
Wat fijn dat ons boek zo goed helpt voor jou! Lastig dat je dan op een moeilijk moment niet mag lezen.
Ik vond de dag van wisselen ook altijd lastig. Vooral omdat mijn ouders elkaar geen gedag zeiden en ze vaak ruzie maakten. Waardoor is voor jou de wisseldag moeilijk?
Je vertelt dat je geen boek mag lezen op zondagavond. Hebben je ouders verteld waarom dat niet mag? En heb je wel eens aan hen verteld waarom dit boek zo belangrijk voor je is op zondagavond? Als ze dat weten, begrijpen ze jou misschien beter. Kun je het daarover hebben met ze?
Als het toch nog steeds niet mag, is mijn tip om de belangrijkste dingen uit het boek op een briefje te schrijven. Dat briefje kun je altijd bij je hebben en daar kun je naar kijken op moeilijke momenten. Zo heb je het boek toch nog een beetje bij je!
Wat verder nog kan helpen, is kletsen met een buddy. Heb jij een telefoon? Op onze website kun je je aanmelden om te appen met een buddy, die kan heel goed luisteren en tips geven!
Ik hoop dat je hier iets mee kan Evy. Heel veel succes en laat gerust nog eens een berichtje achter op het forum!
Liefs, Iris
bijna 4 jaar geleden
0
bijna 4 jaar geleden
Hi lieve Evy!
Wat tof om te horen dat ons boek jou helpt en dat je het leuk vind om te lezen! Maar ik vind het ook heel erg knap van je dat je deze vraag durft te stellen op het forum!
Wat ik opmaak uit je berichtje is dat je het lastig vind om te wisselen van ouders op de zondagen? En dat je het jammer vind als je soms ons boek niet mag lezen terwijl je die juist heel leuk vind? Is er een reden dat je ouders liever niet willen dat je een boek/ dit boek leest op de zondagavonden?
Ik had/heb het ook altijd heel moeilijk met het wisselen van mijn ouders, en dat is meer dan normaal! Vaak heb ik dan ook even een momentje voor mezelf nodig en vaak trek ik mezelf dan ook even terug in mijn kamer met bijvoorbeeld een boek! Heb je het hier al eens met je ouders over gehad? Dat je dit soms nodig hebt en dat het boek je dan ook rust geeft op dat soort momenten? Misschien als je dit uitlegt aan je ouders dat ze je hier wel in begrijpen.
Is het misschien ook een idee om een tijd met je ouders af te spreken over het lezen? Dat je bijvoorbeeld een halfuurtje voordat je gaat slapen nog eventjes kan lezen en dat je daarna gaat slapen? Dat je aan hen vraagt of dat ze de tijd voor je in de gaten kunnen houden?
Mocht je nog verdere vragen hebben, laat het gerust weten in de reacties!
Heel veel liefs, Vlinder
0
0